EKSHUMACJE W SZCZECINIE

EKSHUMACJA NA WNIOSEK NAJBLIŻSZEJ RODZINY

Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie w swojej ofercie usług posiada dokonanie ekshumacji. Zlecenia na jej przeprowadzenie przyjmujemy całorocznie, jednakże realizujemy tylko w terminach określonych przepisami, tj. od 16 października do 15 kwietnia. Niezbędne jest uzyskanie pozwolenia sanepidu na ekshumację, które można uzyskać po złożeniu wniosku na jej przeprowadzenie.

Należy wiedzieć, że wniosek taki może wystosować tylko najbliższa rodzina. Natomiast zarząd cmentarza musi wydać oświadczenie o przyjęciu szczątków osoby ekshumowanej na cmentarz, w którym mają być złożone.

EKSHUMACJA ZGODNIE Z PRZEPISAMI

Dokonując ekshumacji posługujemy się koniecznym w takich przypadkach wyposażeniem. Zależnie od potrzeby używamy worka ekshumacyjnego, skrzynki ekshumacyjnej lub trumny, a techniki prac dostosowujemy do czasu jaki upłynął od pierwszego pochówku.

Działania nasze odbywają się z zachowaniem wszystkich norm etycznych oraz zaleceń wskazanych przez służby sanitarne.

...Odszedłeś cicho i bez pozegnania,
Jak ten, co nie chce swym odejściem smucić,
Jak ten, co wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.