OPRAWA MUZYCZNA CEREMONII

POGRZEBY W SZCZECINIE Z OPRAWĄ MUZYCZNĄ GRATIS

Aby nadać ceremonii pogrzebowej uroczysty wydźwięk oferujemy Państwu wyjątkową oprawę muzyczną. Proponujemy utwory wykonywane na organach, trąbce lub skrzypcach. Dokładamy starań, aby odpowiednio dobrana muzyka oddawała powagę tej smutnej, acz podniosłej ceremonii.

Dźwięk skrzypiec jest bardzo wymowny i podkreśla specyficzny klimat chwili. Natomiast organy to instrument nierozerwalnie wiążący się z uroczystościami kościelnymi, a trąbka swoim mocnym brzmieniem pozwala uwolnić trudne emocje.  Współpracujemy z profesjonalnymi muzykami z wieloletnią praktyką zawodową.

CEREMONIE POGRZEBOWE Z OPRAWĄ MUZYCZNĄ

Muzyka towarzyszy człowiekowi przez całe życie, pozwólmy więc, aby była z nami także podczas ostatniego pożegnania. Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie proponuje klasyczne utwory żałobne i religijne, które podkreślą wzniosłość uroczystości pogrzebowej. Oprawa muzyczna oferowana jest dla pogrzebów w dowolnym obrządku.

...Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal,
A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać.
W sercach naszych trwać będziesz na zawsze...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.