• Ekshumacje

  Usługi pogrzebowe

  Ekshumacje
Telefon Horus

EKSHUMACJE W SZCZECINIE

EKSHUMACJE - ŚCIŚLE Z ZALECENIAMI SŁUŻB SANITARNYCH

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie ekshumacji. Podczas realizacji zapewniamy niezbędne w takich działaniach wyposażenie. Stosownie do potrzeb mamy do dyspozycji worek ekshumacyjny, skrzynkę ekshumacyjną lub trumnę. Biorąc pod uwagę czas jaki minął od pierwszego pochówku osoby ekshumowanej, wykorzystujemy odpowiednie techniki prac. Zawsze działamy stosując się do wytycznych służb sanitarnych.

Mianem ekshumacji określamy wydobycie zwłok lub szczątków w celu przeniesienia ich do innego grobu. Konieczne jest wyrażenie zgody przez sanepid (właściwy dla cmentarza, z którego ekshumowane jest ciało) na przeprowadzenie ekshumacji. W sytuacji, gdy od daty pochowania nie minęło jeszcze 20 lat sanepid może wyznaczyć swojego przedstawiciela i zawiadamia o możliwym terminie jego obecności podczas działań ekshumacyjnych. Zarząd cmentarza, na który przeniesione będą szczątki, musi wyrazić zgodę (zapewnienie) odnoszącą się do istnienia miejsca i prawa do pogrzebania w nim osoby ekshumowanej.

Z pełną ofertą naszych usług i szczegółami dotyczącymi wykonania ekshumacji, mogą Państwo zapoznać się w naszej firmie. Służymy wszelkimi informacjami i wskazówkami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod całodobowym numerem tel. 501-359-311

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.